Drodzy Pacjenci!

Obecnie wszyscy mierzymy się z wyzwaniami stanu epidemicznego, które wymagają od nas podejmowania niestandardowych działań. Kolejnym etapem walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa jest ogłoszone ograniczenie wychodzenia z domu do niezbędnego minimum. Konsekwentnie, jak dotychczas, będziemy kontaktować się z naszymi umówionymi pacjentami i w przypadkach, które uznamy za niepilne, zaproponujemy przełożenie wizyt. W trosce o zapewnienie dostępności naszych specjalistów dla Państwa, obecnie wdrażamy proces konsultacji zdalnych, umożliwiający bezpieczną transmisję danych, w tym wyników badań.

Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych przypadkach fizyczny kontakt ze specjalistą pozostanie jednak nieodzowny. Dlatego też jesteśmy otwarci dla wszystkich pacjentów pilnie potrzebujących konsultacji, jednakże prosimy o przestrzeganie poniższych zasad, w trosce o zdrowie swoje, swoich najbliższych oraz personelu i innych pacjentów kliniki:

 1. Prosimy o odwołanie konsultacji i niepojawianie się w klinice osób, które:
  1. miały bliski kontakt z osobą, u której stwierdzono zakażenie koronawirusem
  2. są w kwarantannie lub przebywają wspólnie w gospodarstwie domowym z osobą objętą nadzorem epidemiologicznym
  3. mają objawy grypopochodne, takie jak: gorączka, kaszel, duszność
  4. w ciągu ostatnich 14 dni przebywały w rejonie zagrożeń epidemiologicznych lub miały kontakt z osobami przebywającymi w tych rejonach
  5. przebywały w jednostce opieki zdrowotnej, w której leczono pacjentów zakażonych koronawirusem.
 2. Prosimy o przyjazd pacjentów bez osób towarzyszących, o ile to możliwe.
 3. Prosimy o umycie lub dezynfekcję rąk bezpośrednio po przyjściu do kliniki.
 4. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m pomiędzy pacjentami i pracownikami recepcji.

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że 100%-owe  zabezpieczenie się przez zakażeniem koronawirusem podczas przebywania w przestrzeni publicznej nie jest wykonalne. Nie zmienia to faktu, iż dokładamy wszelkich starań, by poziom bezpieczeństwa w naszej klinice był jak najwyższy. W trosce o zapewnienie bezpiecznych warunków wszystkim osobom przebywającym w klinice, wdrożyliśmy szereg procedur, w szczególności:

 1. Nie przyjmujemy pacjentów z grup ryzyka zakażenia koronawirusem.
 2. Przy każdej wizycie prosimy pacjentów o podpisanie oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia i wykonujemy pomiar temperatury.
 3. Pomiędzy kolejnymi wizytami lekarskimi zaplanowaliśmy przerwy, by do minimum ograniczyć kontakty między pacjentami.
 4. Zwiększyliśmy odległości i oddzieliliśmy przegrodą stanowiska pracy fizjoterapeutów.
 5. W trosce o zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa pacjentów, nasi fizjoterapeuci i lekarze podczas wizyt i przeprowadzanych konsultacji pracują w maseczkach ochronnych i rękawicach jednorazowych.
 6. Zapewniamy maseczki ochronne tym pacjentom, którzy wyrażą taką potrzebę.
 7. Każdorazowo przed każdą wizytą dezynfekujemy leżanki i urządzenia fizjoterapeutyczne używane podczas konsultacji.
 8. Zamontowaliśmy urządzenia do dezynfekcji rąk i maty antybakteryjne.
 9. Pracownicy recepcji pracują w maseczkach ochronnych i dbają o bieżącą dezynfekcję biurka recepcji i klawiatury terminala płatniczego.
 10. Regularnie wietrzymy pomieszczenia.
 11. Na bieżąco aktualizujemy stosowanie zaleceń inspekcji sanitarnej w naszej placówce, w tym dotyczących szkolenia personelu.

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę w ramach zasad, które wprowadziliśmy dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Wierzymy, że w ten sposób będziemy mogli nieprzerwanie opiekować się tymi Pacjentami, dla których konsultacje w naszej klinice są niezbędne dla ich powrotu do zdrowia.

Zarząd i pracownicy IR Mirai

KONTAKT

+48 22 415 30 00
+48 573 312 266
info@irmirai.pl

NASZ ADRES

Wolska 96
Warszawa
01-126
Mapa Dojazdu

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek
7.00 - 21.00

© 2016 Mirai Instytut Rehabilitacji

Call Now Button