Te święta będą inne, niż wszystkie – i pewnie wśród składanych świątecznych życzeń troska o zdrowie naszych najbliższych będzie z oczywistych względów pojawiać się częściej. Czy jednak musi ona pozostać grzecznościowym konwenansem? Może warto słowa przełożyć na praktykę i podarować bliskiej osobie możliwość faktycznego zadbania o zdrowie?

Postanowiliśmy Państwu pomóc. Dla młodszych i starszych miłośników sportu przygotowaliśmy

Program MAŁY SPORTOWIEC
Program ŚWIADOMY SPORTOWIEC

Jako specjaliści w ortopedii i rehabilitacji, ale również jako osoby czynnie uprawiające sport wiemy, jak ważna jest dobra profilaktyka urazów, dysfunkcji i stanów bólowych układu ruchu. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa ofertę na specjalnie ułożone program profilaktyczny, który może być doskonałym pomysłem na świąteczny prezent.

Celem tego programu jest kompleksowa diagnoza funkcjonalna układu ruchu, w oparciu o najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną DIERS. Umożliwia ona wychwycenie nieprawidłowości w funkcjonowaniu poszczególnych elementów kręgosłupa w pozycji stojącej i podczas ruchu na bieżni. Na tej podstawie fizjoterapeuta opracowuje zalecenia, nakierowane na likwidację zaobserwowanych dysfunkcji i przeprowadza trening z nagraniami ćwiczeń, które okażą się wskazane do odzyskania pełnej sprawności. Po zakończeniu tego programu, będą Państwo nie tylko znali stan swojego kręgosłupa, ale – co najważniejsze – wiedzieli, jak im przeciwdziałać i leczyć.

Jeśli więc czujecie Państwo, że okres pandemii negatywnie wpływa na kręgosłup i związane z tym samopoczucie (Wasze lub Waszych bliskich) – to jest ten moment! 😊

Szczegóły programów:

MŁODY SPORTOWIEC ŚWIADOMY SPORTOWIEC
Wywiad fizjoterapeutyczny
Badanie fizjoterapeutyczne, w tym testy funkcjonalne
Badanie składu ciała urządzeniem TANITA
Diagnostyka funkcjonalna – badanie DIERS 4D w pozycji stojącej oraz podczas chodu na bieżni
Analiza biegu
Diagnoza fizjoterapeutyczna
Terapia manualna
Personalny trening medyczny nakierowany na likwidację ewentualnych dysfunkcji (nagranie)
Regeneracja
Czas trwania (min) 60 80
Cena PLN 250 350

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, cały program odbywa się w wydzielonym pomieszczeniu , z jednym, dedykowanym fizjoterapeutą.

Dla Pań, które chciałyby z uśmiechem wejść w Nowy Rok, mamy

Program PIĘKNO I ZDROWIE

W naszej nowej specjalizacji – chirurgii naczyniowej – mamy już wiele sukcesów i pacjentów zadowolonych z zabiegów. Dlatego też chcielibyśmy Państwu zaproponować konsultację u dr Adama Płońskiego, nakierowaną na leczenie i profilaktykę żylaków, w skład której wchodzi badanie USG Doppler.
Korzyścią, którą mamy dla uczestników programu, jest 10% rabat na zabieg skleroterapii dla osób które zdecydują się na jego przeprowadzenie w naszej klinice.

Cena: 350 PLN

W jaki sposób można zrobić taki prezent?

Wystarczy się z nami skontaktować (mail, telefon), wybrać właściwy program, podać informacje niezbędne do rejestracji badania, a my po opłaceniu wyślemy mailem potwierdzenie i spersonalizowany voucher.

Zapraszamy!

KONTAKT

+48 22 415 30 00
+48 573 312 266
info@irmirai.pl

NASZ ADRES

Wolska 96
Warszawa
01-126
Mapa Dojazdu

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek
7.00 - 21.00

© 2016 Mirai Instytut Rehabilitacji

Call Now Button