Mirai znaczy przyszłość

Mirai – to słowo w języku japońskim znaczy przyszłość. Fundamentem dobrej przyszłości jest dobre zdrowie i forma fizyczna pozbawiona ograniczeń.

Naszym pacjentom zapewniamy zarówno profilaktykę zdrowotną, wspartą nowoczesną diagnostyką, jak również zabiegi ortopedyczne oraz kompleksową rehabilitację. Wspólnym mianownikiem naszych działań jest bezkompromisowe podejście do osiągnięcia przez nich pełnej sprawności fizycznej.

Nasz zespół tworzą najwyższej klasy specjaliści, wykorzystujący całe swoje doświadczenie dla podejmowania leczenia wszystkich, najbardziej skomplikowanych przypadków. Podczas zabiegów lekarzowi często towarzyszy fizjoterapeuta, który od razu konsultuje z lekarzem sposób prowadzenia fizjoterapii – w ten sposób mamy pewność, że wszystkie elementy procesu powrotu do zdrowia złożą się w optymalną całość.

Dzięki naszemu zespołowi, wzbogacającemu swoje doświadczenie o coraz to nowsze sposoby leczenia i rehabilitacji, zdobyliśmy zaufanie wielu naszych klientów. Jesteśmy dumni z wszystkich ich sukcesów – zarówno tych, oglądanych na wielkich sportowych telebimach, jak również kameralnych radości powrotu do pełnej sprawności w otoczeniu najbliższych.

Zapraszamy na konsultacje!

Przyszłość znaczy Mirai

Przyszłość to w języku japońskim Mirai. Postaraliśmy się, by słowo ‘”przyszłość” kojarzyła się też z nami: budujemy wyjątkowy szpital – klinikę Mirai, wykraczającą poza dzisiejsze standardy opieki medycznej.

W odrestaurowanych murach (choć bardziej pasuje: w drewnie) największego z wybudowanych świdermajerów, pensjonacie Abrama Gurewicza z roku 1906 w Otwocku, powstaje ultranowoczesne centrum ortopedyczne: doskonale wyposażone gabinety lekarskie, dwie sale operacyjne i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Do dyspozycji naszych pacjentów i ich rodzin oddamy wyjątkową część hotelową – urządzone w oparciu o ówczesne materiały w stylu art-deco pokoje oraz restaurację, odpowiadającą prestiżowi i historii tego miejsca. Wszystko to w stuletnim parku, z dala od zgiełku, szumu i wzroku ciekawskich.

Naszym pragnieniem jest, by nasi pacjenci swój powrót do zdrowia mogli wspominać jako czas pozbawiony dodatkowego stresu, szpitalnych korytarzy, ale za to w niepowtarzalnej i dyskretnej atmosferze.

Planowany start w pierwszej połowie 2021.