NASZA OFERTA

Mirai to jedyne miejsce w Warszawie, gdzie w ramach Compex Experience Center dowiesz się wszystkiego o elektrostymulatorach Compex!

Nasza klinika chce być liderem stosowanie rozwiązań, które służą trosce o formę fizyczną pozbawioną ograniczeń. Nie wyraża się ona wyłącznie jako przywracanie pełnej sprawności po urazach – naszą misją tej też odpowiednia profilaktyka, która kontuzjom może zapobiegać. Jako przykład – jedyni w Warszawie udostępniamy naszym pacjentom badanie urządzeniem DIERS Formetrc 4D, które wykorzystujemy w diagnostyce profesjonalnych sportowców, ale włączyliśmy je również do zakresu proponowanej pacjentom konsultacji fizjoterapeutycznej.

Obecnie rozpoczynamy szerszą współpracę z marką Compex i stajemy się Compex Experience Center – pierwszym w Warszawie miejscem, w którym znajdziecie kompleksową ofertę elektrostymulatorów Compex i fachowe doradztwo fizjoterapeutów, którzy pomogą w doborze najlepszej wersji i optymalnego sposobu korzystania z urządzenia.

Dlaczego nasza klinika uczestniczy w projekcie Compex Experience Center? Powodów jest kilka. Są to urządzenia, z których od lat korzystamy w trakcie procesów rehabilitacji naszych pacjentów i którym udostępnialiśmy możliwość korzystania z tych urządzeń w domu – w formie sprzedaży lub wypożyczenia. Z drugiej strony, zajmując się sportowcami wiemy, jak wiele zależy od dobrej regeneracji mięśni po wysiłku – i Compex w tych zastosowaniach nigdy nas nie zawodził. Zawsze za to spotykaliśmy się z pozytywnymi opiniami zadowolonych pacjentów i zawodników.

Nasza oferta Compex jest wyjątkowa: poza elektrostymulatorem w bardzo dobrej cenie, mają Państwo możliwość wypróbowania go na miejscu przed zakupem oraz możliwość telefonicznej konsultacji z fizjoterapeutą w przypadku pytań dotyczących korzystania z urządzenia już po dokonany zakupie. Mamy też możliwość wypożyczania urządzeń.

COMPEX FIT 1.0

769PLN 699PLN

COMPEX FIT 3.0

1429PLN 1299PLN

COMPEX SP 4.0

2419PLN 2199PLN

COMPEX SP 8.0

4839PLN 4399PLN

Zapraszamy