NASZA OFERTA

Fizjoterapia łokcia, ręki

 

Rehabilitacja prowadzona jest zgodnie z filozofią leczenia w IR MIRAI.

Prowadzi ją fizjoterapeuta specjalizujący się w usprawnianiu urazów i dysfunkcji łokcia i ręki w systemie pracy 1 na 1. Program rehabilitacji układany jest indywidualnie dla każdego pacjenta według zaleceń lekarza i modyfikowany na bieżąco w oparciu o wyniki badań i wizyty kontrolne.

W leczeniu kierujemy się zasadą kompleksowości, uwzględniając wszystkie czynniki wpływające na funkcję kończyny górnej. Terapeuta manualny przywraca funkcję stawów i tkanek miękkich. Fizjoterapeuta i trener prowadzą funkcjonalny trening medyczny normalizujący napięcie mięśniowe. Proces rehabilitacji jest monitorowany przez lekarza prowadzącego poprzez cotygodniowe odprawy z fizjoterapeutami, na których omawiane są postępy leczenia i wprowadzane nowe zalecenia.

W rehabilitacji pooperacyjnej szybkość postępowania jest dostosowana do procesu gojenia się tkanek, monitorowanego przy pomocy USG, co pozwala na bezpieczne skrócenie czasu leczenia. Fizjoterapeuta prowadzący ma pełną wiedzę śródoperacyjną dotyczącą techniki, rozległości zabiegu, jakości tkanek, co pozwala mu na precyzyjne zaplanowanie rehabilitacji. Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy z lekarzem operującym.

Szczególne sukcesy odnosimy w leczeniu łokcia tenisisty, golfisty z wykorzystaniem nowoczesnych terapii (PRP, kwas hialuronowy).

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty lub umowić wizytę?

Zadzwoń +48 22 415 30 00 lub e-mail info@irmirai.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek
7.00 – 21.00

NASZ ADRES

Wolska 96
Warszawa
01-126

MAPA DOJAZDU
KONTAKT

+48 22 415 30 00
+48 573 312 266
info@irmirai.pl

未来 znaczy przyszłość.