Szukasz konsultacji ortopedycznej, fizjoterapeutycznej lub treningu medycznego przeprowadzonego w sposób zdalny?

Zastanawiasz się, na ile są one w stanie spełnić twoja oczekiwania?

Skontaktuj się z nami. W gabinecie czy przez połączenie wideo – mamy doświadczenie i wiemy, jak Ci Pomóc!

Dziś w rozwoju świadczeń medycznych obserwujemy dwie tendencje: zmniejszoną dostępność do specjalistów wynikającą z pandemii oraz zmianę preferencji pacjentów, którzy w trosce o swoje bezpieczeństwo i wygodę wiele działań przenoszą do rzeczywistości on-line.

Efektem powyższych zjawisk jest wzrost zainteresowania konsultacjami zdalnymi – telefonicznymi lub poprzez połączenie wideo, które pojawiły się w ofercie wielu klinik i przychodni. W jaki sposób zatem chcielibyśmy przekonać Państwa do swojej propozycji?

Nadrzędnym naszym celem jest to, by nasza pomoc online była pełnowartościowym wsparciem, a nie namiastką kontaktu ze specjalistą. Dlatego też dbamy, by kontakt zdalny wykorzystywał wszystkie elementy umożliwiające otrzymanie prawidłowej diagnozy lub podjęcia właściwego leczenia:

W jaki sposób?

  1. Podstawą dobrej diagnozy są precyzyjne informacje: według nas kontakt telefoniczny czy mailowy to za mało – specjalnie z myślą o efektywnych poradach on-line mamy dla naszych pacjentów połączenie wideo wysokiej jakości, umożliwiające niezakłócony kontakt ze specjalistą lub fizjoterapeutą oraz transmisję danych, umożliwiającą ewentualne przesłanie badań obrazowych.
  2. Liczy się tylko pacjent: nasze wideokonsultacje specjalistyczne odbywają się w gabinecie lekarskim w klinice z dostępem do dokumentacji medycznej. Na dodatkowym monitorze mamy możliwość pokazania pacjentom ich badań i wyjaśnienia przyczyn dolegliwości lub proponowanej terapii. W obszarze fizjoterapii w dedykowanym pomieszczeniu przygotowaliśmy narzędzia i pomoce, dzięki którym nasze porady będą zrozumiałe, a ćwiczenia najbardziej efektywne.
  3. Dostępność: wystarczy komputer lub urządzenie mobilne, dostęp do internetu i przeglądarka. Nic nie trzeba instalować!
  4. Dodatkowe pytania? Jeśli coś po wideokonsultacji wzbudziło wątpliwości, umożliwiamy możliwość dopytania lekarza/fizjoterapeuty w formie mailowej.

To wszystko jest ważne, ale najważniejsi są nasi specjaliści, dostępni dla Państwa, a pracujący na co dzień z wyczynowymi sportowcami. Pomimo braku fizycznego kontaktu z pacjentem, właściwie przeprowadzony wywiad i doświadczenia tysięcy zdiagnozowanych, nierzadko skomplikowanych przypadków, analiz biomechanicznych i wykonanych ćwiczeń pomogą Państwu w szybkim powrocie do zdrowia.

Powiązane artykuły:
Marcin Plenzler:
https://www.praktycznafizjoterapia.pl/artykul/wideokonsultacja-w-rehabilitacji-ortopedycznej-wymuszona-alternatywa-czy-przyszlosc-fizjoterapii »

KONTAKT

+48 22 415 30 00
+48 573 312 266
info@irmirai.pl

NASZ ADRES

Wolska 96
Warszawa
01-126
Mapa Dojazdu

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - Piątek
7.00 - 21.00

© 2016 Mirai Instytut Rehabilitacji

Call Now Button